Országos Vízügyi Főigazgatóság Központi vízkárelhárítási bejelentések: 06-80-204-240
Nagyobb betűméret - Kisebb betűméret - Normál verzió

Álláspályázat - Közfoglalkoztatási referens

Tartalomfelelős: Ótott Annamária, osztályvezető

2020. június 08., hétfő 12:44

PÁLYÁZAT

Országos Vízügyi Főigazgatóság

Közfoglalkoztatási Osztály

közfoglalkoztatási referens munkakör betöltésére

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. július 06.

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság főigazgatója – a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény (Kjt.) 20/A. §-nak megfelelően – pályázatot hirdet az intézmény Közfoglalkoztatási Osztály, közfoglalkoztatási referens munkakör – határozott időre (előreláthatólag: 2022.02.14-ig) szóló betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1012 Budapest, Pálya utca 9. (esetenként vidéki utazás)

A munkakörbe tartozó feladatok:

a vízügyi közfoglalkoztatási szakterület országos koordinációjában való részvétel, vízügyi közfoglalkoztatási nyilvántartások, statisztikák vezetése és ezek országos koordinációjában való részvétel, közfoglalkoztatási pályázatok (kérelmek) megírása, előadások, bemutatók készítése és előadása, területi és ágazati szintű ellenőrzésekben való részvétel, kapcsolattartás a Belügyminisztérium illetékes államtitkárságával, valamint a vízügyi igazgatóságokkal és a kormányhivatalok foglalkoztatási szerveivel, kijelölés alapján az Országos Műszaki Irányító Törzs (OMIT) munkájában való részvétel.

Tevékenységét a Közfoglalkoztatási Osztály osztályvezetőjének közvetlen alárendeltségében végzi, illetve OMIT tagként az OMIT törzsvezetőjének alárendeltségében.

Pályázati feltételek:

felsőfokú végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Word, Excel, PowerPoint, B-kategóriára érvényes vezetői engedély, vezetési gyakorlat, magyar állampolgárság, cselekvőképesség.

 A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

legalább 1 éves szakmai és/vagy területi szervnél szerzett tapasztalat, közfoglalkoztatás szervezésében szerzett tapasztalat, gazdasági vagy mérnöki felsőfokú végzettség, terhelhetőség, pontosság, rugalmasság, megbízhatóság.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

a pályázó szakmai életútját bemutató, szakmai önéletrajz (bruttó fizetési igény megjelölésével), hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagát a pályázat elbírálásában résztvevő személyek megismerhetik, érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány vagy a megkéréséről szóló igazolás a személyes elbeszélgetésre behívott pályázó köteles bemutatni a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratokat, illetve minden a pályázó által a pályázat elbírálása szempontjából fontosnak tartott dokumentumokat

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvényben valamint a vízügyi ágazatra vonatkozó 391/2017. (XII. 13.) Korm. rendeletben foglaltak az irányadók.

A pályázatok benyújtásának módja, rendje:

A pályázatot e-mail-en kell eljuttatni az „OVF közfoglalkoztatási referens” jelige feltüntetésével a biro.lebovits.timea {kukac} ovf.hu címre.

A pályázati felhívással kapcsolatosan további felvilágosítás kérhető:

Általános kérdésekben: Biró-Lebovits Tímea humánpolitikai referenstől (biro.lebovits.timea {kukac} ovf.hu) +36-1-225-44-00/10233 illetve

Szakmai kérdésekben: Váradi Zoltán osztályvezetőtől (varadi.zoltan{kukac}ovf.hu); +36 1 225 4400/10301

A pályázat elbírálásának rendje:

Az előírt feltételeknek megfelelő, a benyújtott önéletrajz alapján alkalmasnak ítélt pályázókkal történt elbeszélgetést követő munkáltatói döntés 3 hónap próbaidő kikötése mellett.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. július 30.

A pályázatokat bizalmasan kezeljük, a pályázókat az eredményről írásban tájékoztatjuk. A meghirdetett munkakör eredményes pályázat esetén azonnal betölthető.

Az OVF pályázatokhoz tartozó adatkezelési tájékoztatója a www.ovf.hu oldalon található.

Utolsó módosítás: 2020. június 08., hétfő 12:46, Radó Mónika
Vízügyi igazgatóságok Kapcsolataink Közgyűjtemények Zöld hatóságok Letöltések Oldaltérkép Impresszum Jogi nyilatkozat