Országos Vízügyi Főigazgatóság Központi vízkárelhárítási bejelentések: 06-80-204-240

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság focicsapata a KÖZIG Kupán

Tartalomfelelős: Csík András, osztályvezető

2021. szeptember 24., péntek 09:19

Remek időjárás, két győzelem

Az Országos Vízügyi Főigazgatóság focicsapata - az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) és a MAVIR csapatait legyőzve - csoportja negyedik helyén zárta szereplését az elmúlt hétvégén rendezett IX. KÖZIG Foci Kupán. A szeptember közepi, igazán nyárias időjárás maximális mértékben a kegyeibe fogadta a Kupa résztvevőit, a kora reggeli hűvösebb órákat követően végig szikrázó napsütésben zajlottak a mérkőzések. A szürke hétköznapok gondjait otthonhagyva, az OVF csapattagjai remek hangulatban várták az összecsapásokat. Az első összecsapás kezdeti perceit leszámítva az OVF csapata hamar felvette a rövid, pörgős mérkőzések stílusát, azonban a tavaly októberi megmérettetéssel szemben idén a két győzelem kevésnek bizonyult a továbbjutáshoz, de így is jó kedéllyel, az utolsó, OMSZ elleni meccsen 2-0 győzelemmel és 6 ponttal a zsebben fejeztük be a csoportmérkőzéseinket.